Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 1500 VA (10122193)
Zdjęcia 6 |
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 1500 ICT IoT 10122193 | 1 951 zł |
Powerwalker, Ups Vfi 1500 Ict Iot Pf1 On-line, 1500 Va, 1/1 Fazy Epo, Czar | 1 741 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE VFI 1500 ICT IOT PF1 1/1 FAZY, 1500VA, USB/RS232, | 2 248 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 1/1 Fazy | 1 603 zł |
Zasilacz awaryjny POWERWALKER VFI 1500 ICT IOT PF1 1500VA | 2 296 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 1500 ICT IoT
Ceny na PowerWalker VFI 1500 ICT IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICT IoT 1000 VA | od 1 552 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 1500 VA | od 1 603 zł | 5 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICT IoT 2000 VA | od 2 215 zł | 14 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000 VA | od 2 787 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →