Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 2000 ICT IoT 2000 VA (10122194)
Zdjęcia 6 |
PowerWalker VFI 2000 ICT IoT 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 2000 ICT IoT 2000 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 2000 ICT IoT 10122194 | 3 230 zł |
PowerWalker UPS POWERWALKER ON-LINE 1/1 fazy 2000VA ICT IOT PF1 USB/RS-232 | 2 990 zł |
UPS PowerWalker VFI 2000 ICT IoT (10122194) | 2 375 zł |
Powerwalker, Ups Vfi 2000 Ict Iot Pf1 On-line, 2000 Va, Usb-b 1/1 Fazy, Cz | 2 859 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje PowerWalker VFI 2000 ICT IoT
Ceny na PowerWalker VFI 2000 ICT IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICT IoT 1000 VA | od 1 554 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT 1500 VA | od 1 603 zł | 5 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICT IoT 2000 VA | od 2 215 zł | 14 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000 VA | od 2 787 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →