Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 2200 SHL 2200 VA (10120098)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker VI 2200 SHL 2200 VA 1200 VA2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 2200 SHL 2200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VI 2200 SHL 10120098 | 996 zł |
BlueWalker PowerWalker VI 2200 SHL 2200VA / 1200W - 2x IEC 60320 C13 - 2x | 704 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Bluewalker VI 2200 LCD 2200VA / 1200W - PACZKOMAT, P | 835 zł |
PowerWalker VI 2200 SHL UPS 2200VA/1200W | 894 zł |
Power Walker LINE-INTERACTIVE (2200VA/1200W, 2xSchuko/IEC, AVR) - darmowy | 999 zł |
Modyfikacje PowerWalker VI 2200 SHL
Ceny na PowerWalker VI 2200 SHL |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1200 SHL 1200 VA | od 598 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VI 2200 SHL 2200 VA | od 704 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →