Зарядна станція Goal Zero Yeti 200X
Відео 18Фото 8 |
Goal Zero Yeti 200X |
|
Компактна та легка акумуляторна електростанція, заточена під живлення малопотужної техніки та заряджання великої кількості кишенькових гаджетів. Всередині моделі встановлено передову акумуляторну батарею Li-Ion NMC з енергоємністю 187 Вт*год. У номінальному режимі Goal Zero Yeti 200X забезпечує можливість підключення сумарного навантаження до 120 Вт, на піку зарядна станція видає до 200 Вт вихідної потужності.
У конструкції пристрою є одна розетка 230 В з модифікованою синусоїдою змінного струму як сигнал на виході. Повнорозмірних USB-портів у моделі налічується 2 шт., стільки ж передбачається симетричні роз'єми USB type C (один з них видає потужність 18 Вт, другий - до 60 Вт, він же підтримує швидку зарядку за протоколом Power Delivery). Інші інтерфейси підключення електростанції представлені автомобільною розеткою (гніздом прикурювача) та DC-виходом 12 В. Заряджання пристрою можливе від розетки, сонячних панелей, гнізда прикурювача легкової машини. Рівень залишкового заряду акумулятора висвічує модель у відсотках на вбудованому інфо-дисплеї. Зібрано зарядну станцію в корпусі з габаритами 131x200x131 мм і вагою близько 2.27 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goal Zero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goal Zero.
Купити Goal Zero Yeti 200X
Усі ціни 7 →Goal Zero Yeti 200 X ELE-STA-GLZR-039 | 1 129 zł |
Przenośnia STACJA ZASILANIA GOAL ZERO 13Wh bateria | 1 994 zł |
Stacja zasilania UPS Goal Zero Yeti 200X | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 899 zł |
Przenośna stacja zasilania Goal Zero Yeti 200X (EU-version) bezwonna, maks | 849 zł |
Przenośna stacja zasilania Goal Zero Yeti 200X | 2 099 zł |
Przenośna stacja zasilania Goal Zero Yeti 200X (EU-version) bezwonna, maks | 849 zł |
Goal Zero Yeti 200x Portable Power Station Posrebrzany | 700 zł |