Зарядна станція Goal Zero Yeti 3000X
Відео 3Фото 7 |
Goal Zero Yeti 3000X |
|
2 порти USB A, 2 порти USB С. Автомобільний прикурювач, порти 6 мм, 8 мм. Допустиме перевантаження до 3500 Вт. Li-ion NMC акумулятор.
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goal Zero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goal Zero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goal Zero Yeti 3000X
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goal Zero Yeti 3000 X ELE-STA-GLZR-043 | 23 590 zł |
Stacja zasilania turystyczna Goal Zero Yeti 3000X, 3032Wh | 10 699 zł |
Przenośna stacja zasilania Goal Zero Yeti 3000X | 17 752 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →