Stacja zasilania Goal Zero Yeti 3000X
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Goal Zero Yeti 3000X |
|
Stacja ładowania. 2 porty USB A, 2 porty USB C. Zapalniczka samochodowa, porty 6mm, 8mm. Dopuszczalne przeciążenie do 3500 W. Podświetlenie. Akumulator litowo-jonowy NMC.
Wersja amerykańska z 2 gniazdami 120V
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goal Zero Yeti 3000X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goal Zero Yeti 3000 X ELE-STA-GLZR-043 | 23 590 zł |
Stacja zasilania turystyczna Goal Zero Yeti 3000X, 3032Wh | 10 699 zł |
Przenośna stacja zasilania Goal Zero Yeti 3000X | 17 752 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →