Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 Max
Wideo 14Zdjęcia 16 |
EcoFlow DELTA 2 Max wiele gniazdekUSB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)szybkie ładowanie USBdodatkowa bateriawbudowany zasilaczport wejściowy XT60LiFePO4 |
|
Obsługuje do 2 modułów akumulatorowych {2527847, DELTA 2 Max Battery}. Akumulator LiFePO4, 3000 cykli ładowania, 10 lat codziennego użytkowania aż do osiągnięcia 80% pierwotnej pojemności. Możliwość wykorzystania jako zestaw zapewniający niezależność energetyczną domu.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow DELTA 2 Max
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECOFLOW Stacja ładowania ECOFLOW Delta 2 Max Czarno-szary | 8 399 zł |
EcoFlow DELTA 2 Max | 8 999 zł |
EcoFlow Delta 2 Max ELE-STA-ECFL-038 | 11 190 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW DELTA 2 Max 2048Wh | 8 399 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW DELTA 2 Max 2048Wh | 8 399 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →