Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max
Відео 14Фото 16 |
EcoFlow DELTA 2 Max багато розетокUSB type C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60LiFePO4 |
|
Підтримує до 2-x батарейних модулів {2527847, DELTA 2 Max Battery}. LiFePO4 батарея, 3000 циклів зарядки, 10 років щоденного використання до досягнення 80% початкової ємності. Можливість використання як комплекту енергонезалежності для дому.
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow DELTA 2 Max
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ECOFLOW Stacja ładowania ECOFLOW Delta 2 Max Czarno-szary | 8 399 zł |
EcoFlow DELTA 2 Max | 8 999 zł |
EcoFlow Delta 2 Max ELE-STA-ECFL-038 | 11 190 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW DELTA 2 Max 2048Wh | 8 399 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW DELTA 2 Max 2048Wh | 8 399 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →