Stacja zasilania EcoFlow RIVER 2 Pro
Wideo 32Zdjęcia 14 |
EcoFlow RIVER 2 Pro |
|
Stacja ładowania. 2 porty USB A, 1 port USB C. Dozwolone są przepięcia do 1600W. LFP (LiFePO4) - bateria litowo-żelazowo-fosforanowa.
Przenośna stacja ładująca o efektywnej mocy wyjściowej 800 W (dopuszczalne są krótkotrwałe skoki napięcia do 1600 W). Wyposażony w akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o pojemności 768 Wh. UPS EcoFlow RIVER 2 Pro zapewnia odbiorcom energii elektrycznej prąd o „właściwej fali sinusoidalnej” i posiada funkcję zimnego startu. W zestawie złączy na panelu przednim znajdują się trzy gniazda (typu Schuko) do podłączenia komputera i sprzętu AGD, komplet trzech portów USB A i jeden port USB C, a także złącze DC5521 (zapalniczka samochodowa) do zasilania urządzeń wymaga prądu stałego z napięcia 12 V. Stację można ładować z sieci, samochodu lub paneli słonecznych (do nabycia osobno).
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow RIVER 2 Pro
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przenośna elektrownia EF ECOFLOW RIVER 2 Pro generator słoneczny 768 Wh z | 3 749 zł |
ECOFLOW Stacja zasilania ECOFLOW River 2 Pro Czarny | 3 069 zł |
EcoFlow Przeno?na bateria, powerbank, River 2 Pro | 3 849 zł |
Ecoflow Przenośna Stacja Zasilania Revier 2 Pro | 2 999 zł |
EcoFlow River 2 Pro ELE-STA-ECFL-030 | 2 999 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →