Stacja zasilania EcoFlow RIVER 2 Max
Wideo 32Zdjęcia 13 |
EcoFlow RIVER 2 Max |
|
Stacja ładowania. 2 porty USB A, 1 port USB C. Dozwolone są przepięcia do 1000W. LFP (LiFePO4) - bateria litowo-żelazowo-fosforanowa.
Stacja ładująca z akumulatorem litowo-żelazowo-fosforanowym 512 Wh, funkcją zimnego startu i prawdziwą mocą sinusoidalną. Urządzenie przeznaczone jest do zasilania awaryjnego urządzeń o łącznej mocy do 500 W (producent twierdzi, że dopuszcza się krótkotrwałe zwiększenie obciążenia do 1000 W). Do podłączenia odbiorców energii elektrycznej stacja ładowania EcoFlow RIVER 2 Max posiada dwa gniazda, trzy porty USB A i jeden port USB C. DC5521 (zapalniczka samochodowa) oraz port szybkiego ładowania XT60. Stacja waży 6 kg i posiada uchwyt do przenoszenia. Oprócz zwykłej metody sterowania (za pomocą wyświetlacza na panelu przednim) urządzeniem można sterować przez Wi-Fi i Bluetooth.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow RIVER 2 Max
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECOFLOW Przenośna stacja zasilania RIVER 2 MAX bateria LiFeP04 512 Wh/szyb | 2 199 zł |
ECOFLOW Stacja zasilania ECOFLOW River 2 Max Czarno-szary | 2 199 zł |
EcoFlow River 2 Max | 2 899 zł |
EcoFlow River 2 Max ELE-STA-ECFL-029 | 2 769 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW RIVER 2 Max 512Wh | 2 200 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →