Panel słoneczny EcoFlow 400W Portable Solar Panel 400 W
Wideo 13Zdjęcia 15 |
EcoFlow 400W Portable Solar Panel 400 W |
|
Zawiera kabel MC4-XT60 i futerał. Pokrywa ze stopkami podpierającymi. Klasa odporności na wilgoć IP68.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow 400W Portable Solar Panel 400 W
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECOFLOW Panel fotowoltaiczny ECOFLOW 400W Czarny | 3 419 zł |
EcoFlow 400W Solar Panel | 5 149 zł |
Ecoflow Panel fotowoltaiczny 400W ELE-PAN-ECFL-008 | 5 149 zł |
Panel fotowoltaiczny ECOFLOW do stacji zasilania 50051005 400W | 3 416 zł |
Panel fotowoltaiczny ECOFLOW do stacji zasilania 50051005 400W | 3 416 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →