Panel słoneczny EcoFlow 110W Portable Solar Panel 110 W
Wideo 17Zdjęcia 17 |
EcoFlow 110W Portable Solar Panel 110 W |
|
Złącze MC4. Pokrowiec może służyć jako podstawka. Klasa odporności na wilgoć IP68. Zakres temperatur pracy -20° - 85°.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow 110W Portable Solar Panel 110 W
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECOFLOW Przenośny panel słoneczny 110 W do EFDELTA składana ładowarka sola【Design dla większości generatorów】 Kompatybilny z większością generatorów solarnych na rynku, z naszymi dołączonymi różnymi... więcejrozmiarami portów MC4 do XT60: 80 V (maks.), 10 A (maks.) do przenośnego generatora DELTA i USB-C: 24 V (maks.), 6 A (maks.) do przenośnego generatora River 370/412.
【Wysoka wydajność】W porównaniu z innymi panelami słonecznymi, dzięki możliwości łańcuszka można połączyć maksymalnie cztery lub więcej ogniw solarnych ECOFLOW 110 W wraz z kablem MC4. Dzięki temu za każdym razem, gdy jesteś w podróży, tylko kilka chwil ładowania energią słoneczną zapewni Ci wystarczającą ilość energii w Twojej elektrowni.
【Przenośny i składany panel pedałowy】 Konstrukcja z gumowym uchwytem i elastycznym stojakiem mocującym, może być używana do regulacji kąta w zakresie 0-180 stopni. Można go złożyć do torebki do przechowywania dla łatwego transportu, który jest wykonany ze specjalnego, trwałego materiału chroniącego go przed okazjonalnym deszczem. Idealny do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wspinaczka, wędrówki, piknik.
【Wodoodporny i trwały】 Panel słoneczny jest wodoodporny, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe, idealny do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping, wspinaczka, wędrówka. Panel można zanurzać w wodzie do 30 minut bez szkodliwego wpływu na produkt.
【 W zakres dostawy 】Panel słoneczny ECOFLOW 110 W, złącze kabla MC4 do różnych portów połączeniowych. Uwaga: Zalecamy stosowanie paneli solarnych ECOFLOW. Nie ponosimy odpowiedzialnoś Amazon.plZłóż skargę | 1 299 zł |
EcoFlow 110W Solar PanelPanele s?oneczne EcoFlow 110W doskonale pasuj? do stacji zasilaj?cych EcoFlow, oferuj?c niezawodne ?ród?o energii s?onecznej... więcejwtedy, gdy go potrzebujesz. Z?ó? je, przetransportuj i pod??cz w ci?gu kilku sekund, zapewniaj?c sobie czyst? i niezawodn? energi? tam, gdziekolwiek zabierze Ci? przygoda. Elastyczne opcje ?adowania Panel s?oneczny EF 110W wykorzystuje standardowe z??cze MC4 umo?liwiaj?ce po??czenie ko?cowe do generowania wi?kszej mocy dla Twoich stacji DELTA 1300 i RIVER 600. Inteligentne ?adowanie Monokrystaliczn Proshop.plZłóż skargę | 1 899 zł |
EcoFlow 110W ELE-PAN-ECFL-004Energia w każdym miejscu. Testujemy przenośny panel solarny i stację ładowania EcoFlow Temat pozyskiwania energii ze słońca t... więcejo zagadnienie, które powinien znać każdy. Dziś pokazuję PRZENOŚNY panel solarny i stację zasilania, które pozwalają czerpać darmową energię i ładować urządzenia w dowolnym miejscu na świecie ❗❗ Oglądajcie do końca i zostawcie SUBa po więcej sprzętowych ciekawostek. Panele fotowoltaiczne EcoFlow 110W Zapewnij sobie energetyczną niezależność dzięki mobilnym panelom fotowoltaicznym EcoFlow. Kompatybilne ze stacjami zasilania serii Delta oraz River, są doskonałym uzupełnieniem ich wszechstronnego zastosowania. Generuj czystą, odnawialną energię bez żadnych dodatkowych kosztów. Niewielkie rozmiary, a przy tym wysoka efektywność sprawiają, że panele sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, ale również w przydomowym ogrodzie. Złożona struktura dla jeszcze większej efektywności Wielowarstwowa konstrukcja paneli EcoFlow zapewnia efektywność działania oraz bezpieczeństwo. Wierzchnia powłoka jest odporna na wodę oraz kurz. Jest w 92% przezroczysta, co pozwala na wydajniejsze czerpanie energii słonecznej. Przezroczysta warstwa z materiału EVA nadaje panelom elastyczności i poprawia ogólne bezpieczeństwo użytkowania. Monokrystaliczn Komputronik.plZłóż skargę | 929 zł |
Panel fotowoltaiczny ECOFLOW do stacji zasilania 1ECO1000-02 110WZapewnij sobie energetyczną niezależność dzięki mobilnym panelom fotowoltaicznym EcoFlow. Kompatybilne ze stacjami zasilania... więcejserii Delta oraz River, są doskonałym uzupełnieniem ich wszechstronnego zastosowania. Generuj czystą, odnawialną energię bez żadnych dodatkowych kosztów. Niewielkie rozmiary, a przy tym wysoka efektywność sprawiają, że panele sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, ale również w przydomowym ogrodzie. Electro.plZłóż skargę | 1 185 zł |
EcoFlow Panel fotowoltaiczny 110W Ecoflow do stacji zasilaniaPanele fotowoltaiczne EcoFlow 110WZapewnij sobie energetyczną niezależność dzięki mobilnym panelom fotowoltaicznym EcoFlow. K... więcejompatybilne ze stacjami zasilania serii Delta oraz River, są doskonałym uzupełnieniem ich wszechstronnego zastosowania. Generuj czystą, odnawialną energię bez żadnych dodatkowych kosztów. Niewielkie rozmiary, a przy tym wysoka efektywność sprawiają, że panele sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, ale również w przydomowym ogrodzie. Złożo Akces-markt.plZłóż skargę | 1 299 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
My First Sufficient Solar Panel - EcoFlow 110W Review
5 lipca 202048 009 przegląd
The All New Ecoflow river 2 solar generator and 110w portable solar panel
9 listopada 202229 766 przegląd
overview and field test of the ecoflow 110 watt solar panel
8 lipca 202117 542 przegląd
EcoFlow 110w Solar Panel Review
18 czerwca 202212 880 przegląd
EcoFlow Solar Panel 110W - Installation & Charging EcoFlow Delta
22 lipca 202210 632 przegląd
ECOFLOW 110W Solar Panel vs. TwelSeavan 120W Solar Panel
3 czerwca 20215 428 przegląd
#3 ECOFLOW Portable 110W Solar Panel
21 czerwca 20221 309 przegląd
EcoFlow 110w Folding Lightweight Solar Panel Review and Testing
24 grudnia 202215 249 przegląd
The All New ECOFLOW RIVER 2: Detailed Review + 110W Solar Panel + App
25 października 202212 851 przegląd
EcoFlow 110W Solar Panel Review
8 marca172 przegląd
[REVIEW] Power Station Compact Tapi Padu | EcoFlow RIVER & 110W Solar Panel | Product Intro
20 października 20229 054 przegląd
Small but MIGHTY EcoFlow River 2 + 110w Solar Panel
25 października 20226 619 przegląd
ECOFLOW RIVER 2 MAX AND 110W SOLAR PANEL UNBOXING REVIEW!!**WILL IT WORK ON A KOI POND**
16 grudnia 20229 274 przegląd
#5 How long does it take to charge the ECOFLOW River MAX with the 110W solar panel
23 czerwca 20223 802 przegląd
First time using Ecoflow 110W Solar Panel to charge Ecoflow River 600 Power Station
28 marca 20221 632 przegląd
EcoFlow Delta 1300 Power Station & 110W Solar Panel
16 grudnia 202010 337 przegląd
Real world test of Dometic CFX 75DZ vs EcoFlow River Pro 600 & two 110w EcoFlow Solar Panels
3 kwietnia 20221 950 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 149 zł
przenośna, monokrystaliczny, 120 W, Sprawność 23.4 %, Vmp 19.6 V, Imp 6.1 А, Voc 24.4 V, Isc 6.43 А, 1652x533 mm, 5.7 kg
od 856 zł
przenośna, monokrystaliczny, 120 W, Vmp 18 V, Imp 6.67 А, Voc 21.24 V, Isc 7.33 А, 1316x762x15 mm, 3.4 kg
od 1 229 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Vmp 19.8 V, Imp 5 А, 1060x598x25 mm, 3.8 kg
od 681 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Vmp 18 V, Imp 5.5 А, Voc 23.5 V, Isc 6.1 А, 1588x396 mm, 3.6 kg
od 1 239 zł
przenośna, monokrystaliczny, 140 W, Vmp 18 V, Imp 7.78 А, Voc 21.24 V, Isc 8.56 А, 1678x548x15 mm, 4.4 kg
od 846 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Sprawność 23 %, Vmp 26.5 V, Imp 3.77 А, 1446x525x45 mm, 5 kg
od 949 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Sprawność 23 %, Vmp 18 V, Imp 5.55 А, Voc 21.6 V, Isc 6.1 А, 1220x535x5 mm, 4.69 kg
od 599 zł
przenośna, monokrystaliczny, 80 W, Vmp 22 V, Imp 3.64 А, Voc 28.5 V, Isc 3.71 А, 906x528x27 mm, 5.1 kg
od 899 zł
przenośna, monokrystaliczny, 90 W, Sprawność 20 %, Vmp 18 V, Imp 5 А, 1280x520x4 mm, 3.18 kg
od 1 389 zł
przenośna, polikrystaliczny, 100 W, Sprawność 18.6 %, Vmp 18 V, Imp 5.5 А, Voc 19.5 V, Isc 5.5 А, 1190x650 mm, 3.65 kg