Stacja zasilania EcoFlow DELTA Max 1600
Wideo 17Zdjęcia 14 |
EcoFlow DELTA Max 1600 wiele gniazdekUSB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)szybkie ładowanie USBdodatkowa bateriawbudowany zasilaczport wejściowy XT60 |
|
Stacja dokująca. 2 porty USB A, 2 porty USB A Fast Charge, 2 porty USB C. NCM to akumulator litowo-jonowy. Dozwolone są skoki do 4600 watów. Obsługa Wi-Fi. Gniazdo zapalniczki samochodowej DC5521. Port X-Stream do szybkiego ładowania (2000 W).
Zasilanie awaryjne sprzętu AGD i komputerowego. Wyposażony w akumulator o pojemności 1612 Wh (istnieje możliwość podłączenia dodatkowych akumulatorów). Urządzenie przeznaczone jest do obsługi odbiorców o łącznej mocy do 2000 W (dopuszczalne są krótkotrwałe obciążenia do 4600 W). Oprócz 4 gniazd euro, stacja dokująca EcoFlow DELTA Max 1600 posiada porty USB A, USB A Fast Charge, USB C (po dwa porty każdego z wymienionych typów) oraz wyjście DC5521 (zapalniczka samochodowa). Ładowanie baterii akumulatorów może odbywać się z sieci lub z kolektorów słonecznych. Producent twierdzi, że ładowanie wbudowanego akumulatora od zera do 80% zajmuje nie więcej niż 65 minut.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow DELTA Max 1600
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przenośna elektrownia EF ECOFLOW 1612Wh DELTA Max 1600 z 4 gniazdami prądu | 5 849 zł |
ECOFLOW Stacja ładowania ECOFLOW Delta Max 1600 Czarny | 4 099 zł |
Stacja zasilania ECOFLOW DELTA Max 1600 | 3 999 zł |
EcoFlow Delta MAX 1600 ELE-STA-ECFL-037 | 6 600 zł |
EcoFlow Przenośna stacja zasilania EcoFlow Delta MAX 1600 | 4 899 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje EcoFlow DELTA Max 1600
Ceny na EcoFlow DELTA Max 1600 |
---|---|---|---|---|
EcoFlow DELTA Max 1600 | od 3 999 zł | 22 oferty | ||
EcoFlow DELTA Max 1600 + Max Smart Extra Battery | od 7 649 zł | 1 oferta | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 | od 5 098 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →