Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery (ZMR330EB)
EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery |
|
Dodatkowy akumulator do EcoFlow DELTA 2, podwajający moc tej przenośnej stacji ładującej. Inteligentna dodatkowa bateria ładuje się i rozładowuje równolegle z DELTA 2, utrzymując ten sam poziom naładowania w stacji i dodatkowej baterii. Wewnątrz pudełka zamontowano akumulator LiFePO4 o pojemności 1024 Wh. Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy wytrzymuje ponad 3000 cykli ładowania-rozładowania bez znacznej utraty pierwotnej pojemności.
Ma on śledzić parametry pracy dodatkowego pakietu akumulatorów na podstawie danych na wbudowanym ekranie. Informacje o tym są również wyświetlane w powiązanej aplikacji mobilnej. Moduł baterii jest ładowany razem ze stacją ładującą - ze źródła AC od zera do setek procent w około 2 godziny. Wewnątrz EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery znajduje się specjalna komora do przechowywania wszelkiego rodzaju akcesoriów w postaci kabli do ładowania i adapterów. Akumulator waży około 9,5 kg. Dla wygody noszenia w konstrukcji zapewniono uchwyt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Kup EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery
Wszystkie ceny 12 →ECOFLOW Bateria do stacji ładowania ECOFLOW Delta 2 Czarno-szary | 3 239 zł |
EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery | 3 999 zł |
EcoFlow bateria do stacji Delta 2 ELE-STA-ECFL-025 | 5 690 zł |
Akumulator ECOFLOW 1024Wh do DELTA 2 | 3 450 zł |
EcoFlow Bateria do EcoFlow Delta 2 | 3 735 zł |