Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 Max Smart Extra Battery
Wideo 1Zdjęcia 7 |
EcoFlow DELTA 2 Max Smart Extra Battery |
|
Możliwość podłączenia do 2 akumulatorów do EcoFlow {2528045, DELTA 2 Max} z możliwością zwiększenia pojemności z 2 kWh do 6 kWh. Akumulator LiFePO4, 3000 cykli ładowania, 10 lat codziennego użytkowania aż do osiągnięcia 80% pierwotnej pojemności.
Moduł baterii jest kompatybilny tylko z EcoFlow DELTA 2
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow DELTA 2 Max Smart Extra Battery
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECOFLOW Bateria do stacji ładowania ECOFLOW Delta 2 Max Czarno-szary | 6 469 zł |
Bateria do EcoFlow DELTA 2 Max ELE-STA-ECFL-051 | 6 890 zł |
EcoFlow do stacji zasilania DELTA 2 Max | 6 469 zł |
Bateria do stacji zasilania EcoFlow Delta 2 Max | 6 899 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →