Stacja zasilania EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)
Wideo 17Zdjęcia 14 |
EcoFlow DELTA Max 2000 wiele gniazdekUSB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)szybkie ładowanie USBdodatkowa bateriaport wejściowy XT60 2000 W stacja dokująca2400 W stacja dokująca |
|
Stacja dokująca. 2 porty USB A, 2 porty USB A Fast Charge, 2 porty USB C. NCM to akumulator litowo-jonowy. Dozwolone są skoki do 4600 watów. Obsługa Wi-Fi. Gniazdo zapalniczki samochodowej DC5521. Port X-Stream do szybkiego ładowania (2000 W).
Stacja dokująca z akumulatorem o dużej pojemności (2016 Wh). Możliwe jest również podłączenie dodatkowych akumulatorów i ładowanie UPS za pomocą paneli słonecznych. Efektywna moc wyjściowa wynosi 2400 W (dopuszczalne są krótkotrwałe przepięcia do 4600 W). Stacja dokująca EcoFlow DELTA Max 2000 wyposażona jest w szeroką gamę portów i wyjść. Posiada 4 gniazda (wszystkie z podtrzymaniem bateryjnym), a także porty USB A, USB A Fast Charge i USB C (po 2), złącze DC5521 (zapalniczka samochodowa) oraz port X-Stream do szybkiego ładowania. Funkcja „zimny start” pozwala na włączenie urządzeń AGD podłączonych do stacji bezpośrednio z akumulatora, gdy w sieci nie ma prądu.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EcoFlow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EcoFlow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EcoFlow DELTA Max 2000
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EcoFlow DELTA Max 2000 Generator słoneczny 2016 Wh z panelem słonecznym 22 | 9 948 zł |
EcoFlow Delta MAX 2000 | 6 899 zł |
ECOFLOW Stacja zasilania DELTA2000 (MAX) FZ5003301008 | 8 281 zł |
Przenośna Stacja Zasilania Ecoflow Delta Max 1Eco2000 | 5 799 zł |
EcoFlow Delta MAX 2000 ELE-STA-ECFL-036 | 8 619 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje EcoFlow DELTA Max 2000
Ceny na EcoFlow DELTA Max 2000 |
---|---|---|---|---|
EcoFlow DELTA Max 1600 | od 3 999 zł | 14 oferty | ||
EcoFlow DELTA Max 2000 | od 5 149 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →