ДБЖ PowerWalker VFD 600 APFC 600 ВА (10120410)
Фото 3 |
PowerWalker VFD 600 APFC 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFD 600 APFC 600 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS PowerWalker VFD 600 APFC (16704610) | 409 zł |
Zasilacz UPS VFD 600 APFC FR PowerWalker | 473 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Bluewalker VFD 600 APFC 600VA/300W - PACZKOMAT, POCZTA | 560 zł |
UPS PowerWalker VFD 600 APFC (16704610) | 410 zł |
Power Walker OFFLINE (600VA/300W, 6x Schuko) - darmowy odbiór w 22 miastac | 467 zł |
Модификації PowerWalker VFD 600 APFC
Ціни на PowerWalker VFD 600 APFC |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFD 600 APFC 600 ВА | від 409 zł | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VFD 800 APFC 800 ВА | від 559 zł | 4 пропозиції |