ДБЖ FSP NanoFit 800 800 ВА (PPF4801704)
Фото 4 |
FSP NanoFit 800 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP NanoFit 800 800 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP PPF4801702 Fortron Nano Fit 800 USV 800VA/480W 220-240V/50-60HZ Offlin | 496 zł |
FSP NanoFit 800 UPS-FSPG-034 | 429 zł |
UPS FSP/Fortron NanoFit 800 (PPF4801702) | 352 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Fortron NanoFit 800 - PACZKOMA | 323 zł |
Fortron Nanofit 800 Offline 480w Ups Posrebrzany PPF4801702 | 359 zł |
FSP/Fortron NanoFit 800 | 419 zł |
Модификації FSP NanoFit 800
Ціни на FSP NanoFit 800 |
---|---|---|---|---|
FSP NanoFit 600 600 ВА | від 449 zł | 5 пропозицій | ||
FSP NanoFit 800 800 ВА | від 323 zł | 6 пропозицій |