ДБЖ Eaton 5SC 1000I 1000 ВА
Фото 3 |
Eaton 5SC 1000I 1000 ВА 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 5SC 1000I 1000 ВА
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton 5SC1000i UPS-EAT-208 | 2 216 zł |
Eaton 5SC 1000i 5SC1000i | 1 989 zł |
UPS Eaton 5SC 1000i (5SC1000i) | 2 043 zł |
Eaton UPS 5SC 1000i 1000 VA 700 W ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 2 113 zł |
ZASILACZ UPS EATON 5SC 1000i - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 590 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Eaton 5SC 1000I
Ціни на Eaton 5SC 1000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 1000I 1000 ВА | від 1 989 zł | 9 пропозицій | ||
Eaton 5SC 1500I 1500 ВА | від 2 783 zł | 16 пропозицій |