Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5SC 1000I 1000 VA
Zdjęcia 3 |
Eaton 5SC 1000I 1000 VA 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5SC 1000I 1000 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5SC1000i 5SC UPS 1000VA / 700W Input: C14 Outputs: 8x C13 | 1 763 zł |
Eaton 5SC1000i UPS-EAT-208 | 2 216 zł |
Eaton 5SC 1000i 5SC1000i | 1 989 zł |
UPS Eaton 5SC 1000i (5SC1000i) | 2 043 zł |
Eaton UPS 5SC 1000i 1000 VA 700 W ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 2 113 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Eaton 5SC 1000I
Ceny na Eaton 5SC 1000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 1000I 1000 VA | od 1 763 zł | 10 oferty | ||
Eaton 5SC 1500I 1500 VA | od 2 783 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →