ДБЖ Eaton Ellipse PRO 650 IEC 650 ВА
Eaton Ellipse PRO 650 IEC 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton Ellipse PRO 650 IEC 650 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton Ellipse PRO 650 ELP650IEC 650VA 400W Outputs: (3) C13 (1) C13 surge | 801 zł |
Eaton Ellipse PRO 650 IEC ELP650IEC | 851 zł |
UPS Eaton Ellipse PRO 650 IEC (ELP650IEC) | 772 zł |
Zasilacz UPS EATON ELP650IEC, 650 VA | 977 zł |
Zasilacz UPS EATON ELP650IEC (TWR; 650VA) | 1 093 zł |
Eaton Elp650iec Ellipse Pro Ups Czarny One Size / EU Plug Y711629/ELP650IE | 891 zł |
Модификації Eaton Ellipse PRO 650 IEC
Ціни на Eaton Ellipse PRO 650 IEC |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse PRO 650 IEC 650 ВА | від 772 zł | 7 пропозицій | ||
Eaton Ellipse PRO 850 IEC 850 ВА | від 1 110 zł | 8 пропозицій |