ДБЖ FSP iFP 800 800 ВА
Фото 3 |
FSP iFP 800 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 800 800 ВА
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fsp Line Interactive IFP 800 Zasilacz Awaryjny UPS 800VA/480W Czarny | 488 zł |
FSP iFP800 UPS-FSPG-030 | 419 zł |
UPS FSP/Fortron iFP800 (PPF4802000) | 368 zł |
UPS FSP/Fortron iFP800 (PPF4802000) | 408 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Fortron iFP800 - PACZKOMAT, PO | 325 zł |
FSP IFP 800 800 VA, 480 W | 423 zł |
FSP/Fortron iFP 800 | 371 zł |
Модификації FSP iFP 800
Ціни на FSP iFP 800 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 600 600 ВА | від 269 zł | 8 пропозицій | ||
FSP iFP 800 800 ВА | від 325 zł | 7 пропозицій |