ДБЖ FSP Champ Tower 1k 1000 ВА (PPF8001305)
Фото 4 |
FSP Champ Tower 1k 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Champ Tower 1k 1000 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP PPF8001305 Fortron Champ Tower 1K prawdziwa podwójna przetwornica onli | 1 101 zł |
FSP Champ 1K Tower UPS-FSPG-004 | 1 149 zł |
UPS FSP/Fortron Champ 1000 (PPF8001305) | 909 zł |
Zasilacz Awaryjny Fortron Champ Tower 1K FSP 900W | 976 zł |
FSP/Fortron Champ Tower 1K | 933 zł |
Fortron Fsp/champ Tower 1k Double-conversion 1kva 900w Ups Czarny EU Plug | 994 zł |
Модификації FSP Champ Tower 1k
Ціни на FSP Champ Tower 1k |
---|---|---|---|---|
FSP Champ Tower 1k 1000 ВА | від 909 zł | 7 пропозицій | ||
FSP Champ Tower 2k 2000 ВА | від 1 633 zł | 6 пропозицій | ||
FSP Champ Tower 3k 3000 ВА | від 2 104 zł | 5 пропозицій |