Zasilacz awaryjny (UPS) FSP Champ Tower 1k 1000 VA (PPF8001305)
Zdjęcia 4 |
FSP Champ Tower 1k 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP Champ Tower 1k 1000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FSP PPF8001305 Fortron Champ Tower 1K prawdziwa podwójna przetwornica onli | 1 101 zł |
FSP Champ 1K Tower UPS-FSPG-004 | 1 149 zł |
UPS FSP/Fortron Champ 1000 (PPF8001305) | 909 zł |
Zasilacz Awaryjny Fortron Champ Tower 1K FSP 900W | 974 zł |
FSP/Fortron Champ Tower 1K | 933 zł |
Fortron Fsp/champ Tower 1k Double-conversion 1kva 900w Ups Czarny EU Plug | 994 zł |
Modyfikacje FSP Champ Tower 1k
Ceny na FSP Champ Tower 1k |
---|---|---|---|---|
FSP Champ Tower 1k 1000 VA | od 909 zł | 7 oferty | ||
FSP Champ Tower 2k 2000 VA | od 1 633 zł | 6 oferty | ||
FSP Champ Tower 3k 3000 VA | od 2 104 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →