Zasilacz awaryjny (UPS) FSP Clippers RT 2K 2000 VA (PPF20A0400)
Zdjęcia 4 |
FSP Clippers RT 2K 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje FSP Clippers RT 2K
Ceny na FSP Clippers RT 2K |
---|---|---|---|---|
FSP Clippers RT 1K 1000 VA | od 1 706 zł | 3 oferty | ||
FSP Clippers RT 2K 2000 VA | od 2 562 zł | 2 oferty | ||
FSP Clippers RT 3K 3000 VA | od 4 399 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →