ДБЖ FSP FP 1500 1500 ВА (PPF9000501)
Фото 4 |
FSP FP 1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP FP 1500 1500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP UPS FP1500 1500VA 900W 230V 4FP15004 2 12V/9AH 4SCHUKO PPF9000501 | 762 zł |
FSP FP 1500 | 569 zł |
FSP FP 1500 UPS-FSPG-021 | 789 zł |
UPS FSP/Fortron FP 1500 (PPF9000501) | 626 zł |
Fortron FSP FP 1500, 1500 VA, line interactive | 611 zł |
Модификації FSP FP 1500
Ціни на FSP FP 1500 |
---|---|---|---|---|
FSP FP 1000 1000 ВА | від 412 zł | 9 пропозицій | ||
FSP FP 1500 1500 ВА | від 569 zł | 5 пропозицій | ||
FSP FP 2000 2000 ВА | від 874 zł | 5 пропозицій |