Zasilacz awaryjny (UPS) FSP FP 1500 1500 VA (PPF9000501)
Zdjęcia 4 |
FSP FP 1500 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP FP 1500 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FSP UPS FP1500 1500VA 900W 230V 4FP15004 2 12V/9AH 4SCHUKO PPF9000501 | 762 zł |
FSP FP 1500 | 569 zł |
FSP FP 1500 UPS-FSPG-021 | 789 zł |
UPS FSP/Fortron FP 1500 (PPF9000501) | 626 zł |
Fortron FSP FP 1500, 1500 VA, line interactive | 611 zł |
Modyfikacje FSP FP 1500
Ceny na FSP FP 1500 |
---|---|---|---|---|
FSP FP 1000 1000 VA | od 412 zł | 9 oferty | ||
FSP FP 1500 1500 VA | od 569 zł | 5 oferty | ||
FSP FP 2000 2000 VA | od 874 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →