Zasilacz awaryjny (UPS) FSP Champ Tower 2k 2000 VA
Zdjęcia 4 |
FSP Champ Tower 2k 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP Champ Tower 2k 2000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FSP UPS ONLINE CHAMP 2K TOWER 2000VA 1800W 230V IEC4CHAMP PPF16A1905 | 1 999 zł |
FSP Champ 2K Tower UPS-FSPG-006 | 2 049 zł |
UPS FSP/Fortron Champ 2000 (PPF16A1905) | 1 642 zł |
UPS FSP/Fortron FSP CHAMP 2000 (PPF16A1905) | 1 888 zł |
FSP/Fortron Champ Tower 2K | 1 635 zł |
UPS FSP/Fortron Champ 2000 (PPF16A1905) | 1 633 zł |
Modyfikacje FSP Champ Tower 2k
Ceny na FSP Champ Tower 2k |
---|---|---|---|---|
FSP Champ Tower 1k 1000 VA | od 909 zł | 7 oferty | ||
FSP Champ Tower 2k 2000 VA | od 1 633 zł | 6 oferty | ||
FSP Champ Tower 3k 3000 VA | od 2 104 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →