Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 VA
Zdjęcia 4 |
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-2000 | 1 844 zł |
UPS Gembird EG-UPSO-2000 | 1 837 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-2000 | 1 844 zł |
Gembird EG-UPSO-2000 | 1 828 zł |
Modyfikacje EnerGenie EG-UPSO-2000
Ceny na EnerGenie EG-UPSO-2000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 VA | od 949 zł | 12 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 VA | od 1 828 zł | 5 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 VA | od 1 929 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →