ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 ВА
Фото 4 |
EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Zasilacz UPS 6000VA On-Line 6xC13 USB AUGEMO3W0000000 | 4 238 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-6000 | 3 820 zł |
Gembird Zasilacz UPS 6000VA On-Line 6xC13 USB 97885 | 4 238 zł |
Модификації EnerGenie EG-UPSO-6000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-6000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 ВА | від 3 820 zł | 5 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 ВА | від 5 188 zł | 7 пропозицій |