ДБЖ EnerGenie EG-UPS-032 850 ВА
Фото 4 |
EnerGenie EG-UPS-032 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ.
Побутовий безперебійник лінійно-інтерактивного типу призначений для обслуговування навантаження сумарною потужністю до 510 Вт. Виробник заявляє, що ємності комплектної батареї (8 Агод), що знаходяться всередині корпусу ДБЖ EnerGenie EG-UPS-032, вистачає, щоб забезпечити автономну роботу підключеної до безперебійника техніки протягом 8 – 20 хвилин (залежно від навантаження). Для підключення споживачів передбачені одна звичайна розетка (типу Schuko) та два «комп'ютерні» роз'єми (типу C13/C14). Крім них, на задній частині корпусу є роз'єми для захисту лінії зв'язку та порт USB, через який ДБЖ може підключатися до ПК для налаштування роботи безперебійника.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPS-032 850 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird EG-UPS-032 bezprzerwowe zasilanie wyświetlacz LCD 510 W czarne | 449 zł |
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X IEC 230V OUT, USB, LCD AUGEML1W00000 | 274 zł |
Energenie by Gembird Line-In 850VA, 2xIEC, 1xSCHUKO 230V, USB, RJ11 IN/OUT | 293 zł |
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X IEC 230V OUT, USB, LCD 35892 | 274 zł |
Zasilacz Ups Gembird Energenie Eg-Ups-032, 850Va, 510W | 277 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPS-032
Ціни на EnerGenie EG-UPS-032 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-031 650 ВА | від 210 zł | 14 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-032 850 ВА | від 274 zł | 12 пропозицій |