Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-032 850 VA
Zdjęcia 4 |
EnerGenie EG-UPS-032 850 VA 650 VA850 VA |
|
Interaktywny UPS.
Domowy zasilacz awaryjny typu line-interactive, przeznaczony do obsługi obciążenia o łącznej mocy do 510 watów. Producent twierdzi, że pojemność kompletnego akumulatora (8 Ah), który znajduje się w obudowie UPS EnerGenie EG-UPS-032 jest wystarczająca, aby zapewnić autonomiczną pracę sprzętu podłączonego do zasilacza awaryjnego przez okres od 8 do 20 minut (w zależności na ładunku). Do podłączenia konsumentów przewidziane jest jedno zwykłe gniazdo (typ Schuko) i dwa złącza „komputerowe” (typ C13 / C14). Oprócz nich z tyłu obudowy znajdują się złącza do ochrony linii komunikacyjnej oraz port USB, przez który można podłączyć UPS do komputera PC w celu skonfigurowania pracy zasilacza awaryjnego.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-032 850 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird EG-UPS-032 bezprzerwowe zasilanie wyświetlacz LCD 510 W czarne | 449 zł |
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X IEC 230V OUT, USB, LCD AUGEML1W00000 | 274 zł |
Energenie by Gembird Line-In 850VA, 2xIEC, 1xSCHUKO 230V, USB, RJ11 IN/OUT | 293 zł |
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 850VA 2X IEC 230V OUT, USB, LCD 35892 | 274 zł |
Zasilacz Ups Gembird Energenie Eg-Ups-032, 850Va, 510W | 277 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-032
Ceny na EnerGenie EG-UPS-032 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-031 650 VA | od 210 zł | 14 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-032 850 VA | od 274 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →