Zasilacz awaryjny (UPS) Qoltec 52282 3000 VA
Zdjęcia 12 |
Qoltec 52282 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 52282 3000 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS 3kVA | 3000W | Power Factor 1.0 | LCD | EPO| | 1 781 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS 3kVA | 3000W | Power Factor 1.0 | LCD | EPO| | 1 829 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS 3kVA | 3000W | Power Factor 1.0 | LCD | EPO| | 1 781 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS | 3kVA | 3000W | Power Factor 1.0 | LCD | EPO | 1 693 zł |
Zasilacz UPS QOLTEC 52282 3000VA 3000W | Bezpłatny transport | 1 781 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Qoltec 52282
Ceny na Qoltec 52282 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 52280 1000 VA | od 933 zł | 4 oferty | ||
Qoltec 52281 2000 VA | od 1 457 zł | 4 oferty | ||
Qoltec 52282 3000 VA | od 1 614 zł | 9 oferty | ||
Qoltec 52283 6000 VA | od 3 699 zł | 4 oferty | ||
Qoltec 52284 10000 VA | od 4 502 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →