ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА (3SP091512E)
Фото 5 |
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА |
|
Потужне та надійне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з чистою синусоїдою на виході без батареї (конструкцією пристрою передбачається використання зовнішніх акумуляторів з напругою 12В). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на побутове та професійне застосування. Крім подачі аварійного живлення при збоях в побутовій електромережі може виконувати функції перетворювача постійного/змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею, зарядного мережного пристрою (випрямляча) для батарей високої ємності та мережевого стабілізатора напруги, т.зв.
AVR. Номінальна (довготривала) потужність джерела безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 1500E складає 1000 Вт, максимальна пікова 1500 Вт. Він обладнаний двома виходами євророзетки (EU Type F). Здатний забезпечити живлення різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними блоками живлення, з об'ємними індукційними котушками, з дроселем, з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) і т.д. Впорається із завданням енергопостачання газових або твердопаливних котлів, усіх видів циркуляційних насосів, телекомунікаційного обладнання, невеликих серверів та робочих станцій, електроінструменту, повітряних компресорів, кондиціонерів, холодильників та морозильних камер тощо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА
Усі ціни 6 →VOLT Polska, Zasilacz awaryjny Sinus PRO 1500 E | 899 zł |
Przetwornica UPS Awaryjne Zasilanie Pieca CO SINUSPRO-1500E (12V/230V/1500 | 959 zł |
Przetwornica sinusPRO-1500E 12/230V (1050/1500W) | 1 638 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1500 E | 833 zł |
Zasilacz awaryjny SINUS PRO 1500 E 12/230V (1050/1500W) | 1 745 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1500 E | 864 zł |
Модификації Volt Polska Sinus PRO 1500E
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 1500E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 ВА | від 833 zł | 6 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 ВА | від 869 zł | 9 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 ВА | від 1 180 zł | 10 пропозицій |