ДБЖ Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА (5UP008009P)
Фото 5 |
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz awaryjny PicoUPS 800VA/480W 9Ah 5UP008009P | 165 zł |
Zasilacz awaryjny Volt Pico UPS 800/480W 9 Ah | 249 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS PICO 800 (800VA/480W/9Ah) VOLT POLSKA | 199 zł |
Модификації Volt Polska Pico UPS 800
Ціни на Volt Polska Pico UPS 800 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА | від 145 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА | від 165 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА | від 198 zł | 4 пропозиції |