ДБЖ Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА (5UP010009P)
Фото 5 |
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz awaryjny PicoUPS 1000VA/600W 9Ah 5UP010009P | 229 zł |
Zasilacz UPS VOLT Pico 1000VA 600W | 200 zł |
UPS Volt Pico 1000 9Ah (5UP010009P) | 168 zł |
Ups Zasilacz Awaryjny Volt Polska Pico 1000Va 600W | 205 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS PICO 1000 (1000VA/600W/9Ah) VOLT POLSKA | 199 zł |
VOLT Polska UPS 1000VA 600W Tower Pico | 198 zł |
Модификації Volt Polska Pico UPS 1000
Ціни на Volt Polska Pico UPS 1000 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА | від 145 zł | 7 пропозицій | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА | від 165 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА | від 168 zł | 7 пропозицій |