Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Pico UPS 1000 1000 VA (5UP010009P)
Zdjęcia 5 |
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Pico UPS 1000 1000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz awaryjny PicoUPS 1000VA/600W 9Ah 5UP010009P | 229 zł |
Zasilacz UPS VOLT Pico 1000VA 600W | 200 zł |
UPS Volt Pico 1000 9Ah (5UP010009P) | 168 zł |
Ups Zasilacz Awaryjny Volt Polska Pico 1000Va 600W | 205 zł |
Modyfikacje Volt Polska Pico UPS 1000
Ceny na Volt Polska Pico UPS 1000 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 VA | od 145 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 VA | od 165 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 VA | od 168 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →