Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 VA (3SP500048W)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornica UPS Awaryjne Zasilanie Pieca CO SINUSPRO-5000W (48V/230V/5000 | 2 290 zł |
Zasilacz awaryjny SINUS PRO 5000 W 48/230V (3400/5000W) | 2 171 zł |
VOLT SINUS PRO 5000 W 48/230V (3400/5000W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 2 399 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 5000W
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 5000W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 VA | od 346 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA | od 499 zł | 2 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA | od 579 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 VA | od 679 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA | od 1 324 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 VA | od 957 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →