Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 800E 800 VA (3SP080012E)
Zdjęcia 5 |
Volt Polska Sinus PRO 800E 800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Sinus PRO 800E 800 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz awaryjny VOLT POLSKA Sinuspro-800 E | 379 zł |
Zasilacz awaryjny VOLT POLSKA Sinuspro-800 E SINUS PRO 800 | 379 zł |
Przetwornica UPS SINUSPRO-800E 12V 500/800W BLACK Volt Polska | 399 zł |
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 800E
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 800E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500E 500 VA | od 318 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 800E 800 VA | od 379 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000E 1000 VA | od 388 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →