Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA (3SP098012W)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA |
|
Niezawodny i łatwy w obsłudze zasilacz UPS o czystej fali sinusoidalnej (bez akumulatora, konstrukcja urządzenia zakłada zastosowanie zewnętrznych akumulatorów o napięciu 12V). Pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny w roku 2023. Zaprojektowany, aby rozwiązać szeroki zakres zadań domowych i zawodowych. Oprócz zapewnienia szybkiego zasilania awaryjnego (czas przełączania 4 ms) w przypadku awarii zasilania, model ten może pełnić funkcję czystej sinusoidy przetwornicy AC/DC, ładowarki sieciowej (prostownika) do akumulatorów o dużej pojemności oraz regulator napięcia sieciowego (AVR).
Moc długoterminowa (nominalna) zasilacza awaryjnego Polska Sinus PRO 800W wynosi 500 W, maksymalna szczytowa 800 W. Wyposażony jest w dwa gniazda typu Euro (UE Typ F) i jest w stanie zasilić szeroką gamę urządzeń, w tym urządzenia z zasilaczami transformatorowymi, z wolumetrycznymi cewkami indukcyjnymi, z dławikiem, z APFC (aktywna korekcja współczynnika mocy) zasilacze itp. Podejmie się zadania zasilania kotłów gazowych lub na paliwo stałe, wszelkiego rodzaju pomp obiegowych małej/średniej mocy, sprzętu telekomunikacyjnego, prostych komputerów osobistych, niektórych typów elektronarzędzi itp.).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 800W
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 800W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 VA | od 346 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA | od 499 zł | 2 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA | od 579 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 VA | od 679 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA | od 1 324 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 VA | od 957 zł | 5 oferty |