Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA
Zdjęcia 7 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA |
|
Zasilacz bezprzerwowy Line-interactive zapewniający swobodne rozmieszczenie bez stałej instalacji. Należy do rozwiązań typu komputerowego. Moc efektywna to 500 W. Fabrycznie zainstalowany 1 akumulator na 12 V. Sam akumulator to kwasowo-ołowiowy, szczelna obudowa, gęsty elektrolit. Akumulator APC Smart-UPS 750 VA LCD nie wymaga dodatkowej konserwacji, jest całkowicie bezpieczny do instalacji w środowisku mieszkalnym i biznesowym.
Zwróćmy uwagę na kompensację temperatury podczas ładowania, która może znacznie wydłużyć żywotność akumulatora. Na korpusie znajduje się 6 gniazd euro. Jest wskazówka. Port USB i COM służy do połączenia z komputerem PC. Jest też złącze SmartSlot, które umożliwia korzystanie z kart rozszerzeń. Istnieje możliwość obliczenia zużytej energii elektrycznej w kWh. Zaimplementowano szereg systemów ochronnych, przewidziano filtr sieciowy oraz dźwiękową sygnalizację zdarzeń. Żywotność akumulatora wbudowanej przy pełnym obciążeniu wynosi około 5 minut. Przy połowie obciążenia zasilacz awaryjny działa około 14 minut. UPS generuje hałas do 40dB. Słabo podatny na ciepło.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Kup APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA
Wszystkie ceny 11 →Apc By Schneider Electric Smartconnect SMT750IC Ups Czarny 750 VA | 1 888 zł |
APC Smart-UPS SMT750IC 500W / 750VA Tower 230V 6x IEC C13 outlets | 1 933 zł |
APC Smart SMT750IC UPS-APC-299 | 1 939 zł |
APC SMT750IC zasilacz UPS Technologia line-interactive 750 VA SMT750IC | 2 024 zł |
UPS APC Smart-UPS (SMT750IC) | 2 005 zł |
Modyfikacje APC Smart-UPS 750VA SMT750I
Ceny na APC Smart-UPS 750VA SMT750I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 VA | od 1 888 zł | 12 oferty | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 VA | od 489 zł | 2 oferty | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 VA | od 3 686 zł | 11 oferty |