ДБЖ APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА
Фото 5 |
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Тиха робота.
Лінійно-інтерактивний UPS, представник "побутової" лінійки безперебійників APC. Призначений для резервного живлення споживачів сумарною потужністю 900 Вт. Прилад має 4 розетки із батарейною підтримкою. Всередині безперебійника APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR є дві герметичні акумуляторні батареї ємністю по 7 Агод. Прилад також може виконувати функції стабілізатора, оскільки він здатний виконувати свої функції, згладжуючи стрибки та просідання напруги (в межах 140 – 300 В) та його сплески (пристрій оснащений імпульсним захистом, що поглинає енергію до 273 Дж). Малошумна робота (<40 дБ) дозволяє ставити безперебійник безпосередньо біля робочого місця.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA Tower 230V 4x CEE 7/7 Schuko outlets AVR | 963 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA,230V,AVR,4 Schuko AUAPCL | 978 zł |
APC Back BX1600MI-GR UPS-APC-361 | 939 zł |
Zasilacz UPS APC Back BX1600MI-GR 1600VA 900W | 939 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA,230V,AVR,4 Schuko 55892 | 978 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR
Ціни на APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 ВА | від 493 zł | 16 пропозицій | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА | від 579 zł | 15 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА | від 719 zł | 18 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА | від 939 zł | 23 пропозиції | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА | від 1 189 zł | 17 пропозицій |