Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA
Zdjęcia 5 |
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Cicha praca.
UPS Line-interactive, przedstawiciel „domowej” linii zasilaczy bezprzerwowych APC. Przeznaczony do zasilania awaryjnego odbiorników o łącznej mocy do 900 W. Urządzenie posiada 4 gniazda z podtrzymaniem bateryjnym. Wewnątrz zasilacza awaryjnego APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR znajdują się dwa szczelne akumulatory o pojemności 7 Ah. Urządzenie może również pełnić funkcje stabilizatora, gdyż jest w stanie pełnić swoje funkcje niwelując przepięcia i spadki napięcia (w zakresie 140 - 300 V) oraz jego przepięcia (urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie impulsowe, które pochłania energię do 273 J). Cicha praca (<40 dB) pozwala na zainstalowanie zasilacza awaryjnego bezpośrednio w pobliżu miejsca pracy.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA Tower 230V 4x CEE 7/7 Schuko outlets AVR | 963 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA,230V,AVR,4 Schuko AUAPCL | 978 zł |
APC Back BX1600MI-GR UPS-APC-361 | 939 zł |
Zasilacz UPS APC Back BX1600MI-GR 1600VA 900W | 939 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA,230V,AVR,4 Schuko 55892 | 978 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR
Ceny na APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA | od 493 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA | od 579 zł | 15 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 VA | od 719 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA | od 939 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA | od 1 189 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →