Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell PowerProof 2000VA 1400W (UPS09) 2000 VA
Zdjęcia 5 |
Green Cell PowerProof 2000VA 1400W (UPS09) 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell PowerProof 2000VA 1400W (UPS09) 2000 VA
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GreenCell 2000VA 1400 W ochrona przeciwprzepięciowa 230 V czarny UPS09 | 1 259 zł |
Green Cell Microsine 2000VA LCD | 803 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 2000VA 1400W Power Proof AUGCEL2Z0000005 | 900 zł |
Green Cell UPS09 UPS-GRNC-009 | 739 zł |
Zasilacz UPS GREEN CELL UPS09 2000VA 1400W Power Proof z wyświetlaczem LCD | 738 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →