Zasilacz awaryjny (UPS) CyberPower CP550EPFCLCD 550 VA
Zdjęcia 10 |
CyberPower CP550EPFCLCD 550 VA |
|
Interaktywny UPS. 6 gniazd. Prawidłowa sinusoida. Chłodny początek. Cicha praca.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CyberPower 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CyberPower.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CyberPower CP550EPFCLCD 550 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cyberpower Seria PFC Sinewave CP550EPFCLCD - USV - 330 W - 550 VA | 1 035 zł |
CyberPower CP550EPFCLCD 550VA / 350W 6x Schuko Outputs | 855 zł |
UPS CyberPower CP550EPFCLCD | 1 108 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cyberpower UPS USV UPS 550VA (CP550EPFCLCD) - PACZKOMA | 969 zł |
Cyberpower Pfc Sinewave 550va 350w 6xschuko Cp550epfclcd Ups Czarny One Si | 932 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Cyberpower UPS USV UPS 550VA (CP550EPFCLCD) - PACZKO | 820 zł |
Modyfikacje CyberPower CP550EPFCLCD
Ceny na CyberPower CP550EPFCLCD |
---|---|---|---|---|
CyberPower CP550EPFCLCD 550 VA | od 820 zł | 7 oferty | ||
CyberPower CP900EPFCLCD 900 VA | od 859 zł | 21 oferta | ||
CyberPower CP1300EPFCLCD 1300 VA | od 1 129 zł | 13 oferty | ||
CyberPower CP1500EPFCLCD 1500 VA | od 1 500 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →