Zasilacz awaryjny (UPS) CyberPower CP1350EPFCLCD 1350 VA
Zdjęcia 4 |
CyberPower CP1350EPFCLCD 1350 VA 1350 VA1600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CyberPower CP1350EPFCLCD 1350 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS CP1350EPFCLCD 1350VA/810W AVR/LCD/6xSchuk | 1 319 zł |
CyberPower CP1350EPFCLCD UPS-CBP-116 | 1 199 zł |
Zasilacz UPS CYBERPOWER CP1350EPFCLCD | 1 199 zł |
CyberPower Zasilacz awaryjny UPS CP1350EPFCLCD 1350VA/810W AVR/LCD/6xSchuk | 1 319 zł |
Zasilacz UPS CYBERPOWER CP1350EPFCLCD | 1 164 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje CyberPower CP1350EPFCLCD
Ceny na CyberPower CP1350EPFCLCD |
---|---|---|---|---|
CyberPower CP1350EPFCLCD 1350 VA | od 1 114 zł | 11 oferty | ||
CyberPower CP1600EPFCLCD 1600 VA | od 1 498 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →