Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-033 1200 VA
Zdjęcia 5 |
EnerGenie EG-UPS-033 1200 VA 1200 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-033 1200 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 1200VA 3X IEC, 2X SCHUKO 230V, USB, RJ11 IN/O | 399 zł |
Energenie by Gembird Line-In 1200VA, 3xIEC, 2xSCHUKO 230V, USB, RJ11 IN/OU | 418 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 | 380 zł |
Gembird UPS LINE-INTERACTIVE 1200VA 3X IEC, 2X SCHUKO 230V, USB, RJ11 IN/O | 400 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-033
Ceny na EnerGenie EG-UPS-033 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-033 1200 VA | od 380 zł | 15 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-034 1500 VA | od 486 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →