Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Micro UPS 1000 1000 VA (5UP1000028)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Micro UPS 1000 1000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS VOLT Micro 1000VA 600W | 299 zł |
Zasilacz UPS VOLT Micro 1000VA 600W MICRO 1000 | 299 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 10 | 218 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 1000 (1000VA/600W/9Ah) LCD VOLT POLSKA | 239 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Volt Polska Micro UPS 1000
Ceny na Volt Polska Micro UPS 1000 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 600 600 VA | od 175 zł | 5 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 800 800 VA | od 193 zł | 15 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 VA | od 218 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →