Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 VA
Zdjęcia 5 |
APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 VA |
|
Klasyczny model zasilacza bezprzerwowego standby. Produkt wykorzystuje architekturę Offline i jest przeznaczony przede wszystkim do serwisowania domowego i biurowego sprzętu komputerowego. Niewielkie wymiary i niewielka waga zasilacza APC Back-UPS 500VA pozwalają na harmonijne umieszczenie urządzenia na biurku. Akumulator znajduje się wewnątrz obudowy. Akumulator reprezentowany jest przez bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy, akumulator jest szczelny i całkowicie bezpieczny do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych.
Sam zasilacz bezprzerwowy ma na pokładzie 4 gniazda Euro, z których 3 można wykorzystać do zasilania awaryjnego urządzeń, a 1 (jest oznaczony kolorami inaczej niż w przypadku innych gniazd) może po prostu korzystać ze stabilizatora napięcia i sieci. filtracja. Przewidziana jest ochrona linii komunikacyjnej RJ-11, synchronizacja z komputerem PC odbywa się przez kanał LAN. Istnieje klasyczna sygnalizacja dźwiękowa oraz sygnalizacja LED. UPS pracuje na akceptowalnym poziomie rozpraszania ciepła, czemu sprzyja m.in. wysoka sprawność konwersji, która przy maksymalnym obciążeniu sięga 97,8%.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Kup APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 VA
Wszystkie ceny 24 →APC Back-UPS CS - BK500EI - bezprzerwowe zasilanie 500 VA 4 wyjścia IEC oc | 585 zł |
APC BACK-UPS 500VA USB/SERIAL 230V BK500EI AUAPCBK0500 | 669 zł |
APC Back BK500EI UPS-APC-002 | 649 zł |
Zasilacz UPS APC Back CS BK500EI 500VA / 300W 4xIEC | 649 zł |
APC BACK-UPS 500VA USB/SERIAL 230V BK500EI 33309 | 669 zł |
Modyfikacje APC Back-UPS CS 500VA BK500EI
Ceny na APC Back-UPS CS 500VA BK500EI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS CS 350VA BK350EI 350 VA | od 545 zł | 28 oferty | ||
APC Back-UPS CS 500VA BK500EI 500 VA | od 585 zł | 30 oferty | ||
APC Back-UPS CS 650VA BK650EI 650 VA | od 739 zł | 21 oferta |