Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 VA (3SP092212E)
Zdjęcia 13 |
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 VA |
|
Wydajny, niezawodny i szybki zasilacz bezprzerwowy (UPS) online z czystą falą sinusoidalną. Model ten nie posiada wbudowanych akumulatorów i wymaga użycia zewnętrznych akumulatorów o napięciu 12V. W 2022 roku pozycjonowany jako produkt z wyższej średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Oprócz szybkiego przełączania na zasilanie akumulatorowe w czasie 4 ms, ten UPS może działać jako przetwornica AC/DC wykorzystująca czystą falę sinusoidalną, ładowarkę sieciową o dużej pojemności i regulator napięcia sieciowego (AVR).
Moc ciągła zasilacza awaryjnego Volt Polska Sinus PRO 2200E wynosi 1600 W, maksymalna moc szczytowa to 2200 W. Wyposażony jest w dwa standardowe złącza UE typu F (gniazdo Euro) i jest w stanie zasilić szeroką gamę urządzeń, w tym urządzenia z zasilaczami transformatorowymi, wolumetrycznymi cewkami indukcyjnymi oraz zasilacze impulsowe obsługujące aktywną korekcję współczynnika mocy. Podejmie się zadania zasilania kotłów gazowych lub na paliwo stałe, wszelkiego rodzaju pomp obiegowych, sprzętu telekomunikacyjnego, serwerów i stacji roboczych, szerokiej gamy urządzeń automatyki, elektronarzędzi itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Kup Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 VA
Zasilacz awaryjny UPS PIECA 2200W SINUS PRO 2200E | 1 180 zł |
UPS Volt sinusPRO 2200 E 12V (3SP092212E) | 1 239 zł |
VOLT Polska, Zasilacz awaryjny, Sinus Pro, 2200 E 12 | 1 854 zł |
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 2200E
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 2200E |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 1500E 1500 VA | od 999 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000E 2000 VA | od 869 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2200E 2200 VA | od 1 180 zł | 5 oferty |